MBPFW 2014

17. září 2014 v 11:39 | Tereza 💋 |  My life
Ahoj všichni,
dnes bych se s Vámi chtěla podělit o moje zážitky z MBPFW 2014, na kterém jsem byla již druhý rok. Letos ovšem nastala změna, přehlídka se nekonala na konci Pařížské ulice ve stanu, nýbrž na Právnické fakultě UK. Fashion weekend se konal od čtvrtka do neděle a já měla naplánováno, že půjdu všechny čtyři dny. Nakonec jsem šla pouze v pátek a sobotu, protože povinnosti jsou povinnosti :(.
V pátek jsem se byla podívat pouze na jednu přehlídku, to víte no, škola mi ve všem brání. Přehlídka začínala v 16:00 a navrháři byli Antonín Šimon a Karolína Juříková. Modelové byli jak muži tak i ženy. Po skončení přehlídky jsem nemohla ani mluvit, byla jsem naprosto otřesena. Modelky/modelové byli jak chodící mrtvoly. Pozorovala jsem je podrobně a většina z nich ani jednou za tu dobu, co prošli po "mole" (asi se tomu nedá říkat molo, chodili mezi prostory, kde se sedělo) nemrkla. Byla jsem opravdu v šoku, jejich výrazy byly otřesné, ještě teď mi běhá mráz po zádech. Do dneška nevím, zda to byl účel, ale mně se to rozhodně nelíbilo. Z této přehlídky nemám jedinou fotografii, nemohla jsem fotit, protože jsem byla tak ztuhlá, že bych to nedokázala.
Na další přehlídce jsem byla až v sobotu, to jsem stihla jít na čtyři a z toho na dvou z nich předváděla i moje spolužačka ze třídy. Jako první přehlídka byla ETHER, která začínala ve 13:00. Po pátku jsem měla dost obavy, jak to dopadně, ale nakonec jsem byla nadšená. Většina z modelů byla nositelná i obyčejným člověkem. Pokoušela jsem se fotit, ale modelky šly opravdu rychle a já neseděla zrovna v první řadě (měla jsem místo na stání, ale seděla jsem asi v druhé řadě :)), a tak těch fotek, které se povedly, je málo.Druhou přehlídkou v sobotu byla TIQUE BY PETRA BALVÍNOVÁ. Začátek byl 14:30, ale mám pocit, že začínala o něco později (jako většina přehlídek). Tentokrát jsem seděla na druhé straně než předchozí přehlídku a viděla jsem na všechny úplně úžasně. Tuto přehlídku šla právě i moje spolužačka. Návrháka zvolila jako vzor plameňáky, prostě úžasný, byla jsem naprosto unešená. Koupila bych si snad všechny modely.
V 16:00 začala přehlídka LAFORMELA. To byla fakt dobrá přehlídka i ta atmosféra byla suprová. Modely byly černé a svítivě zelené. Akorát jsem tuto přehlídku musela opravdu stát, jinak bych nic neviděla. Vše bylo tak rychlé, že fotky nemám.
A poslední přehlídka, na které jsem byla, je CHATTY. Návrhářky jsou známé a oblíbené, takže na této přehlídce bylo hodně lidí. Ti, kteří byli V.I.P dostali taštičku s katalogem, já bohužel ne, měla jsem pouze náramek na stání, ale moje kamarádka si jednu taštičku "ukradla" (někdo ji tam nechal). K této přehlídce nemám slov, nemám jediný negativní komentář, taky ještě abych měla. Bohužel fotky nemám, protože to, co jsem fotila, je vždycky jen půllka modelky :/.

Abych to shrnula, byla jsem nadšená ze všeho, co jsem viděla, akorát provedení a organizace byla minulý rok lepší. Vyhovovaly mi náramky, které jsem vyměnila za vstupenku a mohla jsem jít na jakoukoli přehlídku (minulý rok jsem si musela zaplatit každou přehlídku zvlášť), ale brala bych, kdyby se příští rok přehlídky odehrávaly ve stanu. Ale i kdyby následující rok byl stejný jako tento, tak neváhám a jdu, už se z toho stala tradice. Na přehlídkách nechyběla ani známá bloggerka Ina, kterou jsem právě objevila minulý rok na MBPFW a od té doby ji sleduji na blogu. Samozřejmě měla na sobě úžasný outfit jako minulý rok.


Za nedlouho se můžete těšit na článek o outfitech, které jsem zvolila já na MBPFW.

Přeji Vám hezký týden.
T. 💋

Více informací o MBPFW: http://www.mbpfw.com/cs


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gabrilei gabrilei | Web | 17. října 2014 v 15:31 | Reagovat

super články :)

2 Tereza Loukotová Tereza Loukotová | 18. října 2014 v 19:47 | Reagovat

Děkuji moc :) [1]:

3 Kate Kate | 6. dubna 2015 v 17:52 | Reagovat

mně nejdou vidět obrázky :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova