Návrat

12. září 2014 v 21:54 | Tereza 💋 |  My life
Po dlouhé době se chci se všemi pozůstalými čtenáři podělit o pár (spíše několik mnoho) novinek.
Asi jak už jste si všichni mí věrní čtenáři všimli, dlouho jsem byla neaktivní a dokonce tak dlouho, že můj blog byl zrušen. Před prázdninami bylo několik důvodů, proč jsem nepsala. Tak třeba například škola, uzavíraly se známky, bylo mnoho testů a já nic nestíhala, ještě teď se mi to barevně vybavuje, brr. O prázdninách jsem chodila do práce a když jsem přišla, tak na mě vždy padla taková únava, že dokopat se k napsání článku byl nadlidský úkol. Ke konci prázdnin už jsem byla jen maličký kousíček od napsání článku, ale moje nálada posledních čtrnáct dnů byla tak špatná, že by jsem na Vás ještě vypustila moji negativní energii, a to bych Vám přeci nemohla udělat.
Teď sice opět chodím do školy, ale pomalu si začínám srovnávat věci tak, abych stíhala všechno, školu, blog a od 29.9. mi začínají taneční. Musím všechno dát do pořádku, i když už tyto první dva týdny školy byly kritické.
A teď něco k blogu. Tak trochu jsem poupravila design, i když stále na tom budu pracovat, pořád to není podle mých představ. Rubriky jsem také maličko přeměnila, ale jinak vše zůstává. Články se pokusím přidávat pravidelně, ale nic neslibuji. Přeci jenom se nemůžu rozkrájet ;).
Všem, kteří počkali až můj blog bude opět v provozu a teď třeba čtou tento článek, chci moc poděkovat!

Přeji Vám hezký víkend 💋
T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova