Jídlo je nejdůležitější

26. října 2014 v 8:30 | Tereza 💋 |  The other (cosmetics,...)
Krásné nedělní ráno přeji,
dopřáváte si snídani do postele?
Okolo módy a modelek se také hodně točí téma zdravá výživa a jídlo obecně. Já jsem si dnes pro Vás připravila článek o nejdůležitějším jídle celého dne, a to snídani. Ještě před pár roky (asi tak 2 zpátky) jsem nevěřila tomu, že snídaně je nejdůležitější a tudíž jsem ani nesnídala. Ale potom nastal zlom a já zjistila, že bych měla ten den něčím začít a nejlepší je to snídaní.
Moje první snídaně nebyly nějak bohaté, většinou to byla Activie nebo jiný jogurt, který se doma našel. Samozřejmě jsem si dala čaj, protože to je prostě klasický nápoj, který se pije k snídani. Další jídlo, které jsem postupně začala snídat, bylo musli. Objevila jsem u Lidla velikou krabici pečeného musli.
Pár měsíců po mém uspěšném začátku snídání jsme se přestěhovali, a proto jsem musela vstávat dřív, abych stihla dojet do školy. Z počátku jsem měla obavu, že tak brzo nebudu moct snidat, ale stal se opak. Tím, že jsem vstávala dřív, tak jsem se musela nasnídat, abych neměla ve škole hned hlad.
Na snídaně jsem si tak zvykla, že dnes bych se bez ní neobešla, nevyšla bych z domu. Je to prostě už taková rutina. Ovšem od dob mých snídaňových začátků se moje prvni jídlo ztrojnásobilo.
Dnes je pro mě nejhlavnější jídlo snídaně a večeře, jinak bych ani nemusela jíst. Ráno vždy začnu bohatou snídaní buď v podobě jogurtu s domácím musli a kouskem ovoce nebo vafle s nutellou a banánem a nebo třeba muller rýži riso s muller mlékem a o víkendu mám svoji oblíbenou klasiku ovesnou kaši light se sušeným ovocem a třeba jablkem. Tyto snídaně mě vždy tolik nasytí, že vydržím bez jídla až do oběda.
Snídaně je pro mě zpestření rána a vlastně celého dne, je to takový druh odpočinku, kdy si můžu dát v klidu dobré jídlo. Takže pokud nesnídáte, tak po přečtení tohoto článku to určitě musíte napravit.
A teď pár fotek pro inspiraci.Nabrali jste pár nápadů na snídani? Tak doufám, že po přečtení si každý udělá snídani a pevně věřím, že dnes to nebude Vaše poslední.
Dobrou chuť

Vaše T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova