Kožešinkový den

3. října 2014 v 21:19 | Tereza 💋 |  Outfits
Po dlouhé době opět zdravím všechny čtenáře,
asi týden jsem nepřidala jediný článek, cítím se špatně, ale poslední dobou je toho hodně. Ale i tak se nemusíte obávat, chystá se pro Vás několik článků a dokonce jeden článek bude vytvořen ve spolupráci s mojí kamarádkou z amy-and-nell.blogspot.cz. Tak se máte na co těšit.
A teď už k dnešnímu článku. Minulý pátek jsme byli se třídou na procházce po Praze a samozřejmě, že jsem na takovou událost musela najít ten správný outfit. Počasí nebylo zrovna moc příznivé, byla ošklivá zima, a proto jsem si už den předem vymyslela outfit, ve kterém mi nebude zima (nepodařilo se, stejně jsem na konci výpravy pocítila chlad). Myslela jsem si, že když zvolím vestu z kožešiny, že mě zahřeje. Moc nehřála, ale alespoň trochu to zachránila šálička. Vestu jsem měla poprvé na sobě a byla jsem opravdu spokojená. A jelikož je vesta světlé barvy, tak jsem zvolila černé kalhoty, boty i kabelku a samozřejmě doplňky, jediné tričko zůstalo bílé, černé by bylo už moc. Původně jsem měla k tomu naplánovanou mojí oblíbenou černou malou kabelku z Tally Weijl, ale plán se změnil, když mamka rezignovala a nesnažila se zmocnit kabelky, kterou jsem si v pátek chtěla vzít.
Ve čtvrtek večer jsem si outfit takhle pěkně naplánovala a v pátek ráno zrealizovala s malou úpravou kabelky.
Protože byla zima a nikomu se moc nechtělo chodit po Praze, tak nám daly profesorky půl hodiny rozchod na Staroměstském náměstí. A já jsem neodolala a zavítala s kamarádkou do Pařížské ulice, kde vznikly i fotky mého outfitu. Můžu Vám říct, že některé z fotek byly moc vtipné, tak přiznejme si, modelka nejsem,... tudíž můj postoj byl opravdu komický a tragický!

Tak já doufám, že se Vám článek líbil, že jste se třeba i inspirovali a přeji Vám hezký nastávající víkend!

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova