Listopad 2014

Asi jsem fakt z jiné planety

25. listopadu 2014 v 17:43 | Tereza |  My life
Přeji všem hezké, sice trochu pochmurné odpoledne!
Už delší dobu jsem nic nepsala a dneska, zrovna teď, mě chytla nálada napsat článek. Tentokrát to nebude mít s módou nic společného, vlastně se to bude týkat jenom mě a možná i malé menšiny, která třeba najde v tomto článku smysl.
Dnes jsem usoudila, že se opravdu můžu považovat za unikát. Jo, něco na tom bude. Jsem úplně, na slovo úplně kladu plný důraz, jiný člověk. Celý svůj krátký život jsem všechny moje odlišnosti dávala za vinu rodičům, jejich způsobu výchovy...Ne, není to tím, jsem jiná, možná bych měla žít na jiné planetě!
Jestli se to vůbec dá tak říct, jsem holka v puběrtě, můj věk už přelezl hranici patnácti a směle si vykročuje k číslu osmnáct. Přitom, nejsem taková jako lidé v mém věku, nezajímák se o to, kolik jsem vykouřila cigaret, jestli mám peníze na alkohol a už vůbec mě neberou nějaký pařby. Ne, tohle všechnobje mi ukradený. Jsem mimoň. Stále s nálepkou single a sobec. Přitom jen jedna věc je skutečnost.
A co, v některých případech jsem ráda za to, jaká jsem, jak se chovám a co dělám. Vždyť tohle je můj život a já až budu chtít, tak ho změním....Tak mě prosím nesuďte pouze podle toho, zda žiji teenagersýk životem či ne a berte ohled i na ostatní lidi tohoto typu, kterých moc není.


Vaše T.

Holiday aneb 3 dny volna

14. listopadu 2014 v 22:53 | Tereza 💋 |  Suggestion for outfit
Zdravím Vás čtenáři,
děkuji Vám za vaši trpělivost, protože články přidávám opravdu ve velkých intervalech.
Jak na Vás působí předvánoční šílenství? Já opravdu šílím, nemůžu se dočkat, až půjdu na rozsvícení vánočního stromečku na Staromák, přestala bych chodit do školy, šla si lehnout k televizi a jedla bych vánoční cukroví. No, trochu to už přeháním. Ale tak do Vánoc zbývá asi něco okolo 40 dní, takže...
Už tak týden pálím doma svíčky. Jen za minulý víkend jsem jich výpálila 10 (těch čajových). Nemůžu si pomoct, ale patří mi to k tomuto období. A ještě když oloupu mandarinku nebo pomeranč a slupku dám na topené, to to voní. Nedá se nic dělat, je to tady.
A proto mám dnes pro Vás přiravený takový spíše domácí outfit. Právě do těchto dnů, kdy je nejlepší si sednout do křesla, přikrýt se dekou, zapálit svíčku a udělat si vánoční čaj. Přesně na tyto dny jsem se těšila (jen kdyby mi to nekazila škola). Tak se pohodlně usaďte a podívejte se na Holiday outfit.


Také cítíte ty Vánoce? Já hrozně a uý se nemůžu dočkat. Ani mi nejde o ty vánoční dárky, ale o tu atmosféru okolo těch Vánoc a Štedrýho dne. Možná to všechno letod prožívám tak hodně, protože minulý rok mi ani nějak nepřišlo, že Vánoce byly.
Nakupujete už Vánoční dárky?

Vaše T.
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova