Asi jsem fakt z jiné planety

25. listopadu 2014 v 17:43 | Tereza |  My life
Přeji všem hezké, sice trochu pochmurné odpoledne!
Už delší dobu jsem nic nepsala a dneska, zrovna teď, mě chytla nálada napsat článek. Tentokrát to nebude mít s módou nic společného, vlastně se to bude týkat jenom mě a možná i malé menšiny, která třeba najde v tomto článku smysl.
Dnes jsem usoudila, že se opravdu můžu považovat za unikát. Jo, něco na tom bude. Jsem úplně, na slovo úplně kladu plný důraz, jiný člověk. Celý svůj krátký život jsem všechny moje odlišnosti dávala za vinu rodičům, jejich způsobu výchovy...Ne, není to tím, jsem jiná, možná bych měla žít na jiné planetě!
Jestli se to vůbec dá tak říct, jsem holka v puběrtě, můj věk už přelezl hranici patnácti a směle si vykročuje k číslu osmnáct. Přitom, nejsem taková jako lidé v mém věku, nezajímák se o to, kolik jsem vykouřila cigaret, jestli mám peníze na alkohol a už vůbec mě neberou nějaký pařby. Ne, tohle všechnobje mi ukradený. Jsem mimoň. Stále s nálepkou single a sobec. Přitom jen jedna věc je skutečnost.
A co, v některých případech jsem ráda za to, jaká jsem, jak se chovám a co dělám. Vždyť tohle je můj život a já až budu chtít, tak ho změním....Tak mě prosím nesuďte pouze podle toho, zda žiji teenagersýk životem či ne a berte ohled i na ostatní lidi tohoto typu, kterých moc není.


Vaše T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova