Holiday aneb 3 dny volna

14. listopadu 2014 v 22:53 | Tereza 💋 |  Suggestion for outfit
Zdravím Vás čtenáři,
děkuji Vám za vaši trpělivost, protože články přidávám opravdu ve velkých intervalech.
Jak na Vás působí předvánoční šílenství? Já opravdu šílím, nemůžu se dočkat, až půjdu na rozsvícení vánočního stromečku na Staromák, přestala bych chodit do školy, šla si lehnout k televizi a jedla bych vánoční cukroví. No, trochu to už přeháním. Ale tak do Vánoc zbývá asi něco okolo 40 dní, takže...
Už tak týden pálím doma svíčky. Jen za minulý víkend jsem jich výpálila 10 (těch čajových). Nemůžu si pomoct, ale patří mi to k tomuto období. A ještě když oloupu mandarinku nebo pomeranč a slupku dám na topené, to to voní. Nedá se nic dělat, je to tady.
A proto mám dnes pro Vás přiravený takový spíše domácí outfit. Právě do těchto dnů, kdy je nejlepší si sednout do křesla, přikrýt se dekou, zapálit svíčku a udělat si vánoční čaj. Přesně na tyto dny jsem se těšila (jen kdyby mi to nekazila škola). Tak se pohodlně usaďte a podívejte se na Holiday outfit.


Také cítíte ty Vánoce? Já hrozně a uý se nemůžu dočkat. Ani mi nejde o ty vánoční dárky, ale o tu atmosféru okolo těch Vánoc a Štedrýho dne. Možná to všechno letod prožívám tak hodně, protože minulý rok mi ani nějak nepřišlo, že Vánoce byly.
Nakupujete už Vánoční dárky?

Vaše T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova