Leden 2015

Něco lepšího

18. ledna 2015 v 19:24 | Tereza 💋 |  Suggestion for outfit
Přeji hezký večer,
zase se po několika týdnech hlásím k novému článku. Posledních čtrnáct dní bylo zabijáckých, a tak jsem ráda, že žiju. A teď tu mám pro Vás nový článek.
Včera jsem byla celý den v Praze, byla jsem s mamkou, a tak jsme si udělaly holčičí den. Zašly do kina, na zmrzlinu a taky samozřejmě na nákupy. Na Václavském náměstí jsme objevily obchod, mám pocit, že se jmenuje Jannis nebo tak nějak. Mají tam obrovské slevy, a tak se mi povedly ukořisti džíny za 450 kč. Musím se do toho obchodu vrátit, protože tam mají tak originální kousky, kdyby jste viděli ty kabáty a kabelky, mně se tam odtud vůbec nechtělo. Ale teď už zase odbočuji od tématu.
Doma jsem si šla udělat pořádek ve skříni a byla jsem zděšena, kolik mám sukní a kolik mi v šatníku visí šatů. A proto jsem usoudila, že bych měla schovat džíny a i všechny ostatní kalhoty a začít nosit sukně, šaty a šortky (zimní). Jsem typ člověka, který by si rád vzal sukni/šaty, ale i přes touhu šáhne po kalhotech. A to mě strašně štve, takže teď se to pokusím změnit.
Pokud někdo nejste zas až tak na formální oděv, můžete si klidně vzít sukni s topem, který má vtipný nápis nebo k sukni zimní svetr a pro tu, která by si chtěla vzít šaty, nebojte se vzít si jednobarevné šaty a přes to svetr přes hlavu. Uvidíte, že když to doplníte vhodnou obuví, budete vypadat neotřele a originálně.
A teď malá inspirace.I v zimě se nemusíte bát pestrých barev, taky proč?! Zlepšit si náladu v pochmurných a tmavých dnech není hřích.

A já proto doufám, že jsme Vás dnes alespoň trochu inspirovala. Odhoďte džíny a vyndejte sukně!

Hezký zbytek neděle přeje T.


📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova