Něco lepšího

18. ledna 2015 v 19:24 | Tereza 💋 |  Suggestion for outfit
Přeji hezký večer,
zase se po několika týdnech hlásím k novému článku. Posledních čtrnáct dní bylo zabijáckých, a tak jsem ráda, že žiju. A teď tu mám pro Vás nový článek.
Včera jsem byla celý den v Praze, byla jsem s mamkou, a tak jsme si udělaly holčičí den. Zašly do kina, na zmrzlinu a taky samozřejmě na nákupy. Na Václavském náměstí jsme objevily obchod, mám pocit, že se jmenuje Jannis nebo tak nějak. Mají tam obrovské slevy, a tak se mi povedly ukořisti džíny za 450 kč. Musím se do toho obchodu vrátit, protože tam mají tak originální kousky, kdyby jste viděli ty kabáty a kabelky, mně se tam odtud vůbec nechtělo. Ale teď už zase odbočuji od tématu.
Doma jsem si šla udělat pořádek ve skříni a byla jsem zděšena, kolik mám sukní a kolik mi v šatníku visí šatů. A proto jsem usoudila, že bych měla schovat džíny a i všechny ostatní kalhoty a začít nosit sukně, šaty a šortky (zimní). Jsem typ člověka, který by si rád vzal sukni/šaty, ale i přes touhu šáhne po kalhotech. A to mě strašně štve, takže teď se to pokusím změnit.
Pokud někdo nejste zas až tak na formální oděv, můžete si klidně vzít sukni s topem, který má vtipný nápis nebo k sukni zimní svetr a pro tu, která by si chtěla vzít šaty, nebojte se vzít si jednobarevné šaty a přes to svetr přes hlavu. Uvidíte, že když to doplníte vhodnou obuví, budete vypadat neotřele a originálně.
A teď malá inspirace.I v zimě se nemusíte bát pestrých barev, taky proč?! Zlepšit si náladu v pochmurných a tmavých dnech není hřích.

A já proto doufám, že jsme Vás dnes alespoň trochu inspirovala. Odhoďte džíny a vyndejte sukně!

Hezký zbytek neděle přeje T.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova