Únor 2015

Zase zima

25. února 2015 v 10:00 | Tereza |  Suggestion for outfit
Přeji hezké dopoledne,
dnes píši nečekaně brzy, to proto, že jsem na horách a "musím" vstávat dřív než jsem zvyklá. Dnes si udělám odpočinkový den. Už od něděle lyžuji a jsem z toho opravdu zmožená. Takže dnes relax. Proto jsem se také rozhodla napsat článek. Tak trochu jsem se nemohla rozhodnout, o čem budu psát.
Nejprve bych Vám chtěla sdělit, že se v nejbližší době můžete těšit na článek o trendech jaro/léto 2015. Původně jsem měla v plánu ten článek zveřejnit dnes, ale počkáme si. Ještě není ta pravá chvíle. A dnešní článek se možná už trochu bude opakovat. Před několika měsíci jsem už podobný outfit ukazovala, ale z mého pohledu bych řekla, že ten "oblíbený" kousek se v dámských šatnících začal zase objevovat až teď.
Tím oblíbeným kouskem mám namysli kožešinovou vestu. Hodně se prodávala již někdy před Vánoci, ale nikdo je zas až tak nenosil. Teď se to obrátilo, z obchodů zmizela a na ženách se objevila. I já jsem ji vytáhla, mám ji opravdu ráda a dá se nosit k čemukoli. Jestli si vzopmínáte, tak posledně jsem ji měla k černým kalhotám. Tentokrát bych ji chtěla ukázat k sukni. Přeci se snažím nenosit kalhoty, ale uskně a šaty :D (haha).


Podle mě se dá vesta nosit ke všemu, od kalhot přes legíny až po sukně či šaty. Vesta se dá odložit a pokud je zima, tak příjemně zahřeje.

Doufám, že se Vám mini článek líbil a můžete se těšit na další.

Vaše T.

1 týden splněno

6. února 2015 v 22:30 | Tereza 💋 |  Outfits
Přeji hezký a pozdní páteční večer,
už nějakou dobu myslím na to, že bych zase mohla napsat článek. Dokonce mám dlouhou dobu vymyšleno, čeho se článek bude týkat, ale nějak jsem se k tomu nemohla dokopat...vždycky se naskytlo něco důležitějšího. Ale teď už nic důležitějšího není, a tak se můžete těšit na nový článek.
Asi před pěti minutami jsem dopsala seminární práci, o které jsem se zde na blogu už zmiňovala. A i přes to, že jsem do své seminárky vložila všechnu svoji poslední dnešní energii, ještě nějaký zbytek se najde a ten vyčerpám na článek.
Pamatujete si ještě, jak jsem psala, že bych chtěla nosit sukně a šaty, protože mi v šatníku přetékají? Tak první týden jsem tento "slib" dodržela a nosila pouze sukně, šaty a šortky. Bavilo mě to a připadala jsem si kupodivu dobře. Ale potom se ochladilo a mně se nechtělo pobíhat venku v punčochách a opět jsem přešla na kalhoty. Ale v tom týdnu jsem stihla zachytit jeden ze svých "vysněných" outfitů a mám ho tady pro Vás.


Zvolila jsem jednoduchý ležérní styl. Kraťasy jsem pořídila v Calliope a svetr s tričkem v Ann Christine. Kraťasy mají vysoký pas, a tak mi alespoň trochu prodloužily nohy, za co jsem moc ráda :). Černou barvu jsem si v poslední době oblíbila, ale doufám, že s příchodem jara se to změní a já nebudu celou dobu chodit za "vdovu". Tričko je opravdu obyčejné a je z celkem mačkavého materiálu, ale k tomuto stylu se to hodilo, tudíž mi to ani nějak moc nevadilo a ke všemu takovouhle zelenkavou barvu zbožňuji. Snad jsem Vás taky trochu navnadila na kraťasy, které se dají nosit i v zimě, i když teď jsou opravdu mrazy, a tak schvaluji nošení kalhot :D.

Když už jsem se rozhodla napsat článek, tak taky ať trochu nahlédnete do mého soukromí. Už od všerejška mi není dobře a dneska tomu není jinak. A tak když jsem přišla domu, rozhodla jsem se udělat si pohodu a trochu vypnout. Jsem z té nemoci celkem unavená. A tak i přes to, že jsem měla asi hodinu po obědě, jsem si ohřála wafle, které jsem z posledních sil dělala včera večer, otevřela úplně novou nutellu ( i když už asi druhý měsíc nejím sladké) a udělala kafe. Měl to být pokud o macchito, ale vzniklo z toho prapodovné latté, které nechutnalo vůbec špatně. Posuďte sami.Pokud by jste chtěli, tak všechny food fotky a některé i outfity můžete vidět na mém instagramu: teryloukotova.

A jak Vy si užíváte páteční odpoledne?

Přeji pohodový víkend :)

Vaše T.


📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova