Zase zima

25. února 2015 v 10:00 | Tereza |  Suggestion for outfit
Přeji hezké dopoledne,
dnes píši nečekaně brzy, to proto, že jsem na horách a "musím" vstávat dřív než jsem zvyklá. Dnes si udělám odpočinkový den. Už od něděle lyžuji a jsem z toho opravdu zmožená. Takže dnes relax. Proto jsem se také rozhodla napsat článek. Tak trochu jsem se nemohla rozhodnout, o čem budu psát.
Nejprve bych Vám chtěla sdělit, že se v nejbližší době můžete těšit na článek o trendech jaro/léto 2015. Původně jsem měla v plánu ten článek zveřejnit dnes, ale počkáme si. Ještě není ta pravá chvíle. A dnešní článek se možná už trochu bude opakovat. Před několika měsíci jsem už podobný outfit ukazovala, ale z mého pohledu bych řekla, že ten "oblíbený" kousek se v dámských šatnících začal zase objevovat až teď.
Tím oblíbeným kouskem mám namysli kožešinovou vestu. Hodně se prodávala již někdy před Vánoci, ale nikdo je zas až tak nenosil. Teď se to obrátilo, z obchodů zmizela a na ženách se objevila. I já jsem ji vytáhla, mám ji opravdu ráda a dá se nosit k čemukoli. Jestli si vzopmínáte, tak posledně jsem ji měla k černým kalhotám. Tentokrát bych ji chtěla ukázat k sukni. Přeci se snažím nenosit kalhoty, ale uskně a šaty :D (haha).


Podle mě se dá vesta nosit ke všemu, od kalhot přes legíny až po sukně či šaty. Vesta se dá odložit a pokud je zima, tak příjemně zahřeje.

Doufám, že se Vám mini článek líbil a můžete se těšit na další.

Vaše T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova