Červen 2015

Červenec na seznamu

30. června 2015 v 20:41 | Tereza 💋 |  Suggestion for outfit
Poslední červnový den,
no jo, už to tak je. Konečně i počasí si všimlo, že je konec června, a tak nám přineslo teploučko. I v následujících dnech, možná týdnech, se mají teploty šplhat ke třiceti stupňům... a co uděláme? Půjdeme k bazénu. Pokud jste tuto činnost neměli napsanou v diáři, tak ji tam dopište červenou tužkou a tučně! I já se chystám v tomto týdnu k vodě a strááášně moc se na to těším. Po tak dlouhém chladném měsíci si to zasloužíme.
A dnešní outfit Vás má navnadit na koupání.


Začala bych u toho nejdůležitějšího, a to jsou plavky. Asi už od května se snažím sehnat jednodílné plavky, ale letos jak kdyby se po nich slehla zem. Tudíž, kdyby jste někdo měl tip, kde koupit jednodílné plavky, tak prosím piště do komentářů. Jinak tyto plavky mě velmi zaujaly, už jenom barevným provedením. I když mají základní barvy, tak jsou něčím zajímavé.
Kabelka je přímo k vodě. Miluji tašky, které se prodávají přímo pod názvem beach. Stačí, když to teď tady píši a úplně cítím tu jejich vůni. Ach. Pár tašek k vodě vlastním a letos určitě nezůstanou ve skříni.
Žabky jsou klasika, nosí se každý rok a nikdy neomrzí. Vždy někdo přijde s něčím novým, ale pořád to má základ stejný. Já osobně ráda nosím žabky, ale bolí mě z nich nohy :( no ale, jak se říká, pro krásu se musí trpět.
Ostatní věci jsou už spíše doplňky, ale důležité. Opalovací krém by neměl nikdo zapomenout a sluneční brýle to samé. A ještě na jedno myslete, dodržujte pitný režim!!

Přeji příjemné koupání a tomu, kdo má prázdniny, tak i dobře strávené volno ;)

Vaše T.

Top neděle

14. června 2015 v 20:26 | Tereza 💋 |  Suggestion for outfit
Hezkou neděli,
dnes mám pro Vás ten slibovaný článek. Celý víkend bylo opravdu nádherně, až na tu včerejší večerní přeháňku. Jak jste si užili sluníčko? A jste opálení? Já se teda moc neopalovala, protože většinou místo hnědé barvy chytnu červenou a nebo žádnou. Takže prakticky celý rok jsem bílá.
Po náročném dnešku (celý den jsem uklízela) jsem unavená, ale vyrazila bych někam do města třeba na kafe. A proto mě napadl tento outfit.Ta sukně mě neskutečně přitahuje :D. A celý outfit mi přijde přesně na letní podvečer v městě s kávou v ruce. Jenom škoda, že nejsem brunetka.
No nic. Jediný co, tal bych měla strach si vzít tyhle boty, protože už cítím, jak mám odřené prsty u nohou.

Tak to by bylo asi vše, spíš jsme Vám sdělila moje pocity.

Přeji hodně štěstí do dalšího týdne.

Vaše T.

Volné období

11. června 2015 v 21:50 | Tereza 💋 |  My life
Po tak dlouhé době zpět? Ano a tímto Vás zdravím.
No, opravdu dlouho jsem se neozvala. Od posledního článku uběhlo mnoho času, který pro mě byl opravdu chaotický a vyčerpávající. Každý den testy (nebylo jich málo) a na blog nebyl čas. Ale dnes jsem konečně dopsala poslední tři testy (jupíííí) a učení nechci dlouho vidět. Vlastně další test mě čeká až v září, to je za dlouho. Za pár týdnů mi začínají prázdniny a s nimi, doufám, přijde i léto. A tím pádem se na blogu objeví i nové outfity (kterých se mimochodem nemůžu už dočkat) a pár článků s tím, co jsem si v poslední době koupila a co si plánuji pořídit.
Pevně věřím, že během několika málo dní se tu objeví článek a pak už články poběží jak na běžícím páse :D.
To by bylo asi vše, nic vyčerpácající.

Mějte fajn víkend a užívejte si každou slunečnou hodinu! ;)📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova