Červenec na seznamu

30. června 2015 v 20:41 | Tereza 💋 |  Suggestion for outfit
Poslední červnový den,
no jo, už to tak je. Konečně i počasí si všimlo, že je konec června, a tak nám přineslo teploučko. I v následujících dnech, možná týdnech, se mají teploty šplhat ke třiceti stupňům... a co uděláme? Půjdeme k bazénu. Pokud jste tuto činnost neměli napsanou v diáři, tak ji tam dopište červenou tužkou a tučně! I já se chystám v tomto týdnu k vodě a strááášně moc se na to těším. Po tak dlouhém chladném měsíci si to zasloužíme.
A dnešní outfit Vás má navnadit na koupání.


Začala bych u toho nejdůležitějšího, a to jsou plavky. Asi už od května se snažím sehnat jednodílné plavky, ale letos jak kdyby se po nich slehla zem. Tudíž, kdyby jste někdo měl tip, kde koupit jednodílné plavky, tak prosím piště do komentářů. Jinak tyto plavky mě velmi zaujaly, už jenom barevným provedením. I když mají základní barvy, tak jsou něčím zajímavé.
Kabelka je přímo k vodě. Miluji tašky, které se prodávají přímo pod názvem beach. Stačí, když to teď tady píši a úplně cítím tu jejich vůni. Ach. Pár tašek k vodě vlastním a letos určitě nezůstanou ve skříni.
Žabky jsou klasika, nosí se každý rok a nikdy neomrzí. Vždy někdo přijde s něčím novým, ale pořád to má základ stejný. Já osobně ráda nosím žabky, ale bolí mě z nich nohy :( no ale, jak se říká, pro krásu se musí trpět.
Ostatní věci jsou už spíše doplňky, ale důležité. Opalovací krém by neměl nikdo zapomenout a sluneční brýle to samé. A ještě na jedno myslete, dodržujte pitný režim!!

Přeji příjemné koupání a tomu, kdo má prázdniny, tak i dobře strávené volno ;)

Vaše T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova