Srpen 2015

Gold peach

30. srpna 2015 v 15:00 | Tereza 💋 |  Suggestion for outfit
Krásnou neděli přeji,
nám školákům zbývá už jen jeden den a pak zase začne to utrpení. No, alespoň pro mě utrpení. Poslední týden jsem všude narážela na plakáty s upoutávkou na záčátek školního roku, na youtube se roztrhl pytel s videi "back to school" a i blogy se tímto tématem nakazily. Tak i přece já musím to téma načít, když jsem ten školák.Než začnu něco k samotnému outfitu, tak bych chtěla říct, že u každého hraje největší roli pohodlí. Myslím si, že většina z nás bude první den ve škole trochu nervózní (nebo naštvaný), a proto je důležité pohodlí, outfit, ve kterém se vy budetecítit co nejlépe.
Já jsem teddy pro inspiraci zvolila jednoduchý, ale nápadný outfit, který se určitě hodí do počasí, které teď panuje (přechod srpna a září, nevíme, co čekat). O prázdninách jsem si opravdu hodně oblíbila kratší džíny, ne tříčtvrteční... ale já těm svým dlouhým vždy ohrnula spodní část nohavic (a nemusím kupovat další do sbírky). Džíny jsou pohodlné snad každému,tak se nemusíte bát. Sáčko... to je boží... já vlastním asi o jeden odstín světlejší (takové meruňkovo-broskvové), kupovala jsem ho asi před dvěma lety tak trochu s nejistotou (obchod Gate, cena nevím, ale bylo celkem drahé). Teď bych ho nejradši umačkala, jak je úžasné. Tyhle prázdniny jsem ho hodně provětrala. Bílý top je nutností. Tento je trochu více elegantní, obzvláštněný svislou mašličkou, ale celému outfitu to dává šmrnc. A co víc by se hodilo k broskvové a bílé barvě než zlatá? Boty jsem si zamilovala. Sice bych si je na 1.září nevzala, ale jinak bych je nosila snad i doma. Doufám, že nějaké takové podobné seženu :). Začátkem léta jsem si koupila květovanou čelenku do hlavy. Nejvíce jsem ji unosila asi na Slovensku, měla jsem ji snad ke všemu možnému, od sportovního až po elegantní a miluju ji. Bohužel mi moc nesluší s rozpuštěnými vlasy, ale když mám culík, tak.... ok ;).
Já takhle první den do školy nevyrazím, trochu více to asi vezmu do sportovna, ale podobný outfit se chystám vytáhnout na MBPFW, o kterém se dočtete v dalším článku.

Tak snad jsem Vás trochu inspirovala, první den školy přežijete v klidu (doufám, že i já) a napište mi,co vy byste si vzali na první školní den.

Mějte se hezky.
Vaše T.


Colorama- lak na nehty

27. srpna 2015 v 18:15 | Tereza 💋 |  Recenze
Krásný srpnový večer,
na začátek bych měla osvětlit, proč jsem slíbila článek, který nakonec nevyšel. Od posledního článku uběhla dlouhá doba, po kterou jsem přemýšlela co s blogem. Nelíbil se mi vzhled ani články, přišlo mi to všechno nějaké strašně okoukané. Takže měsic jsem přemýšlela, jak ho změnit, vylepšit.Tak dnes jsem tak učinila. Nevím, zda se to bude všem líbit, ale já jsem docela sppkojená.
A teď už k dnešnímu tématu. V rámci úprav jsem přidala novou rubriku, a to recenze. A hned dnes do ni přidám nový článek.

Colorama - odstín 83

Tentokrát bude řeč o tomhle krasavci. Minulý týden jsem se rozhodla si s ním nalakovat nehty (po dlouhé době). O prázdninách mám vždy celkem pevné a dlouhé nehty (protože není škola -> tudíž není ani stres :D), tak jsem toho nějak musela využít, ke všemu je teplo, svítí sluníčko, takže se růžová náramně hodí. Tenhle lak jsem kupovala v akci (cenu si už nepamatuji, bez akce stojí asi 64 kč) v Tetě, možnáto bylo i někdy v zimě. A i přesto, že je to značka Maybelline, tak jsem od něj moc neočekávala.
Ale překvapil mě, opravdu dost překvapil. Barva je nádherná, to je vidět na první pohled, je taková melounová, dozrálý meloun s rozkvetlou růží. Co se mi na něm opravdu líbí je, že konzistenčně není ani moc tekutý ani moc tuhý, jde krásně nanášet a i když nejste přebornící v lakování nehtů, tak s tímhle nepřetáhnete. A teď ta nejlepší věc! Nehty jsem si nalakovala v pátek a odjela na chatu. Vrátila jsem se domu v neděli dalšího týdne a lak stále držel i přesto, že jsem za ten týden několikrát dělala na zahradě, šmirglovala a natírala zábradlí, pořád něco vařila a o nehty se absolutně nestarala.
Z toho vyplývá, že tento lak je úžasný. Nenašla jsem na něm jedinou nevýhodu. Takže pokud hledáte dlouhotrvající lak, tak zvolte Coloramu.


Takhle vypadá na nehtech (fotka je již z dřívějška, někdy z Velikonoc).

To by pro dnešek bylo vše. A napište mi, se kterými laky máte dobré zkušenosti a jaký odstín máte nejradši (u mě je to už určitě vidět).

Mějte se hezky.
Vaše T.
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova