Colorama- lak na nehty

27. srpna 2015 v 18:15 | Tereza 💋 |  Recenze
Krásný srpnový večer,
na začátek bych měla osvětlit, proč jsem slíbila článek, který nakonec nevyšel. Od posledního článku uběhla dlouhá doba, po kterou jsem přemýšlela co s blogem. Nelíbil se mi vzhled ani články, přišlo mi to všechno nějaké strašně okoukané. Takže měsic jsem přemýšlela, jak ho změnit, vylepšit.Tak dnes jsem tak učinila. Nevím, zda se to bude všem líbit, ale já jsem docela sppkojená.
A teď už k dnešnímu tématu. V rámci úprav jsem přidala novou rubriku, a to recenze. A hned dnes do ni přidám nový článek.

Colorama - odstín 83

Tentokrát bude řeč o tomhle krasavci. Minulý týden jsem se rozhodla si s ním nalakovat nehty (po dlouhé době). O prázdninách mám vždy celkem pevné a dlouhé nehty (protože není škola -> tudíž není ani stres :D), tak jsem toho nějak musela využít, ke všemu je teplo, svítí sluníčko, takže se růžová náramně hodí. Tenhle lak jsem kupovala v akci (cenu si už nepamatuji, bez akce stojí asi 64 kč) v Tetě, možnáto bylo i někdy v zimě. A i přesto, že je to značka Maybelline, tak jsem od něj moc neočekávala.
Ale překvapil mě, opravdu dost překvapil. Barva je nádherná, to je vidět na první pohled, je taková melounová, dozrálý meloun s rozkvetlou růží. Co se mi na něm opravdu líbí je, že konzistenčně není ani moc tekutý ani moc tuhý, jde krásně nanášet a i když nejste přebornící v lakování nehtů, tak s tímhle nepřetáhnete. A teď ta nejlepší věc! Nehty jsem si nalakovala v pátek a odjela na chatu. Vrátila jsem se domu v neděli dalšího týdne a lak stále držel i přesto, že jsem za ten týden několikrát dělala na zahradě, šmirglovala a natírala zábradlí, pořád něco vařila a o nehty se absolutně nestarala.
Z toho vyplývá, že tento lak je úžasný. Nenašla jsem na něm jedinou nevýhodu. Takže pokud hledáte dlouhotrvající lak, tak zvolte Coloramu.


Takhle vypadá na nehtech (fotka je již z dřívějška, někdy z Velikonoc).

To by pro dnešek bylo vše. A napište mi, se kterými laky máte dobré zkušenosti a jaký odstín máte nejradši (u mě je to už určitě vidět).

Mějte se hezky.
Vaše T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova