Bude nebude

3. září 2015 v 15:00 | Tereza 💋 |  My life
Hezké čtvrteční odpoledne.
Školáci, jak to zvládáte? Já tu školu nemám ráda, ještě mi zbývají dva roky gymplu a doufám, že vysoká škola nebude tak strašná jako střední.
Dnešní článek bych chtěla pojmout spíše tak informativně.
Zítra a o víkendu se chystám na MBPFW (fashion week). Už po třetí, akce, která se mi líbí a rok od roku jsem z ni více nadšená. Letos hodně řeším, co si vzít na sebe, už v červenci jsem vybírala outfity a chodila po obchodech, co ještě dokoupit. Všechno mám teď pěkně vymyšlené, akorát to počasí mi to kazí :(. Budu to ještě muset nějak podzimně doladit. O MBPFW můžete čekat samostaný článek, snad i nějaké fotky budou a také se můžete těšit na článek o mých outfitech z této akce.
Za další, trochu složitější věc, vím, že zde (na blogu) moc čtenářů nemám, a proto stále o tom jen přemýšlím, ale...už nějakou dobu mám v hlavě, že bych začala natáčet na Youtube videa, přijde mi, že skrz videa je lepší vztah bloggera s publikem (čtenáři). Přeci jenom víte, jak vypadám, můžu k vám mluvit. Takže mi tahle myšlenka už pěkně dlouho leží v hlavě a chtěla bych vědět váš názor. Předem děkuji :).
Potom jsem přemýšlela, jak často budu vydávat články. Promyslela jsem to hlavně kvůli škole a jako nejlepší dny mi vyšly: čtvrtek a neděle. Takže tyto dny se můžete těšit na článek.
No, určitě jsem vám toho chtěla sdělit více, ale jsem hlava děravá, takže až si vzpomenu, napíši vám to pod nějaký článek.

Přežijte pátek a mějte se.
Vaše T.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova