M.A.C Cosmetics

13. září 2015 v 15:00 | Tereza 💋 |  The other (cosmetics,...)
Krásnou neděli přeji,
jak si užíváte teplý víkend? Já se docela na sluníčko těšila, ale nakonec jsem zjistila, že už se třesu na podzim. Podzim má nějaké kouzlo, které mám ráda. Sice často prší (to mě štve), ale miluji opadané listí, zbarvené a takové to chladné podzimní slunce, které má hodně tajemství. Ale chápu, že někdo by ještě chtěl léto ;).
V minulém článku (o MBPFW) jsem naznačila, že na akci se rozdávaly dárky a já taky jeden ulovila. Tak dnes Vám to překvapení ukáži.
Sice jsem se k "dárkům" dostala náhodou :D, ale teď jsou moje a já jsem stále překvapená.
Každý rok se rozdával časopis nebo nějaké letáčky na návrháře a jejich kolekce, ale letos byl dar taštička M.A.C s produtky.


V taštičce na mě čekalo překvapení. Rtěnka a řasenka. Zrovna ten den, jsem si řekla, že musím koupit novou řasenku, protože tu, co mám, je už poloprázdná. A ono tohle.Rtěnku jsem obdržela v odstínu Rebel. Po prvním otevření jsem byla šokovaná a nevěřila jsem, že by mi tak tmavá barva mohla někdy slušet a vůbec, že bych si ji někdy vzala. Poté, co jsem přišla domu a rty namalovala novou rtěnkou, jsem se zamilovala. Na to, že jsem světlý tip, mi rtěnka padne dost dobře. Zvýrazní rty. A co se mi líbí je, že nemusím být ani nijak namalovaná a stačí tato rtěnka, aby mě "dotáhla". Veliké plus je, že vydrží opravdu vše. Měla jsem ji na rtech něco okolo šesti hodin, pila jsem i jedla, a rtěnka dost dobře držela celou dobu. Jsem s ní spokojená.
Dalším produkten je řasenka. Doma mám tří oblíbené řasenky, které stále dokola doplňuji náplněma a používám je podle událostí, které mě čekají. A teď k nim přibyla čtvrtá. Co na řasence musím pochválit je kartáček. Má jemné a krátké štětinky, které mně s překvapením sedí, i když mám krátké řasy. Každá štětinka nabarví jednu řasu, takže řasy se neslepí.Tyto dva produkty nejsou moje první od značly M.A.C, již nějakou dobu vlastním lak. A tato řasenka s rtěnkou mi jen potvrdily kvalitu této značky, která se už projevila na laku na nehty.

Tímto článkem bych chtěla zakončit éru fashion weeku, a proto by se na závěr hodila ještě fotka!


Snad se Vám články o MBPFW líbily a napište mi, jaké produkty od značky M.A.C vlastníte, případně jaké byste chtěly.

Užívejte neděli a nemračte se na pondělí ;)
Vaše T.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova