MBPFW 2015

10. září 2015 v 15:00 | Tereza 💋 |  My life
Krásný čtvrtek všem,
dnes tu mám pro Vás slibovaný článek o fashion weeku. V neděli nebyl článek kvůli nedostatku času, a tak se Vám alespoň dnes vše pokusím vynahradit.
Na MBPFW jsem byla po třetí. Přijde mi, že každý rok se tam méně a méně těším, o to mě to potom více překvapí. Tentokrát jsem byla opravdu hodně překvapená.
Začala jsem v pátek, kdy jsem stihla dvě přehlídky.


Z obou přehlídek jsem byla naprosto unešená. Byla to nádhera. Po první přehlídce z minulého roku jsem čekala opět nějakou "tragédii", ale tohle mi vyrazilo dech.Z pátku můj outfit nebude, jelikož jsem šla rovnou ze školy, měla jsem na sobě sako, džíny, top a tenisky. Ke všemu se mi tento den moc nebydařil...

V sobotu moje nadšení ještě stouplo, takže jsem se opravdu moc těšila. Předelšé přehlídky v pátek se konaly v ulici Na příkopech, ale v sobotu jsme se přesunuli do skateparku na Štvanici. Moc se mi to prostředí nelíbilo, ale zvládla jsem to :).


Bylo plno, takže jsme bohužel s kamarádkou jednu přehlídku musely stát.
Ze soboty mám pro Vás i můj outfit.


Zvolila jsem pohodlné oblečení, když jsme teda byli v tom skateparku. Outfit jsem doplnila kloboukem, aby něco bylo trochu nápadnějšího. I kddž kvůli silnému větru jsem měla chvílema pocit, že o něj přijdu.
A teď něco z přehlídek.


Opět přehlídky úžasné, nemám co vytknout. I na to místo jsem si zvykla.

V neděli na mě padla trochu únava z těch předešlých dnů, ale rozhodla jsem se vyrazit na tři přehlídky.


Neděle se konala opět v muzeu Ziba (Na příkopech) a opět bylo plno. Ten den byla strašná zima, dokonce i pršelo. V přestávkách mezi přehlídkama jsem myslela, že umrznu, a tal jsem se vždy musela jít zahřát do nějaké restaurace.


Šaty jsem si kupovala o prázdninách, a proto jsem je měla poprvé na sobě. A miluji je. Akorát v nich ten den byla zima. Šaty jsem doplnila mašlí do vlasů z černé stužky a boty jsem zvolila černé na podpatku (které jsem měla i předešlý den).

Jelikož neděle byla poslední den MBPFW, čekalo na nás překvapení, ze kterého jsem nemohla pomalu dýchat. Na překvapení se můžete těšit v dalším článku.

Abych všechny ty fotky shrnula, letošní Mercedes Benz Prague Fashion Week se mi líbil nejvíce ze všech, které jsem navštívila. Myslím si, že zážitky budu vštřebávat ještě dlouho.

Doufám, že i vy, kteří jste tuto akci také navštívili, máte stejné pocity.
Napiště mi, jak se Vám letošní fashion week líbil a které outfity byste zařadili mezi nejlepší.

Užívejte si příchod podzimu a u dalšího článku se těším.
Vaše T.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
📧 tulip.fashion@seznam.cz
📷 @teryloukotova